Bizden Haberler > Empatel'den Haberler > Aura Alliance - Global iletişim ihtiyaçlarınız için etkin çözümler
Aura Alliance - Global iletişim ihtiyaçlarınız için etkin çözümler

Yüksek Kaliteli Hizmet– Nerede olursanız olun
Herbir Aura Alliance iş ortağı farklı bir coğrafi alanda hizmet verecek şekilde yetkilendirilmiş olup, servis seviyesinin korunması, 24/7/365 yerinde destek ve kurulum hizmetlerinin ülke veya bölgeden bağımsız olarak minimum risk ile gerçekleştirilmesine imkan sağlanır.


Rakipsiz Bilgi Birikimi – Çok Yönlü
Aura Alliance iş ortakları; Avaya sistemlerinizin tasarım, özeleştirme ve yönetimi konularında, başka hiçbir endüstri ile kıyaslanmayacak bilgi birikimi, deneyim ve akreditasyona sahiptir.

Avaya-onaylı – toplam kalite güvencesi
Herbir iş ortağı; Avaya Connect programı süreçlerine uygun olarak, kendi sorumluluk bölgesi içerisinde, kalite ve servis seviyesinden ödün vermeden çalışır. Aura Alliance; Avaya tarafından onaylanmış tek birlikteliktir.


Yeniliklere Açık – Yenilikçi Yaklaşım
Avaya DevConnect ‘Technology Partner’ programı işbirliği ile tüm iletişim ihtiyaçlarının sorunsuz çalışması garanti altına alınır. Aura Alliance ekibinin Avaya Aura ürünleri için ilk kez geliştirilen iOS ve Android uygulamaları bugüne kadar 10.000’in üzerinde kullanıcı tarafından indirilmiştir. Ayrıca, Avaya Aura ve IBM Sametime/Notes entegrasyon çözümlerimiz ise standart olarak kabul görmekte olup, Avaya tarafından da kullanılmaktadır.

 

Detaylı Bilgi...
 
2018 Empatel Telekom Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.