Avaya one-X® Communicator
Avaya one-X® Communicator, sık iletişim kuran, çoklu aramaları yöneten ve yüksek derecede ulaşılabilir olması gereken kullanıcılar için idealdir. Bu çözüm, kullanıcılara sesli arama, sesli konferans, kurumsal dizinler ve iletişim logları dahil tümleşik iletişim yeteneklerine her zaman, her yerde erişim sağlar.

Bu yazılım, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarda Microsoft® Windows ya da Apple® Mac işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalışır.

one-X Communicator, Microsoft ® Windows platformlarında anlık mesajlaşma, noktadan-noktaya yüksek çözünürlüklü görüntülü arama, akıllı durum bilgisi, video konferans gibi ek özellikler sağlar. Aynı zamanda, kuruluşların Microsoft® Office Communicator gibi diğer masaüstü verimlilik araçlarıyla entegre çalışmasına izin verir.

one-X Communicator, Avaya one-X® Client Enablement Services ile entegre kullanıldığı zaman kullanıcılar, görsel sesli posta, konferans kontrolü, senkronize arama logları ve kontakları da dahil olmak üzere tümleşik iletişim yeteneklerine daha geniş bir erişim sağlarlar.

Teknik Özellikler
2018 Empatel Telekom Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.