Avaya Aura® Conferencing
Avaya Aura® Conferencing, her zaman, her yerde gerçek zamanlı konferans ve iletişim sağlar ve her büyüklükte işletme için ölçeklenebilir konferans konfigürasyonları sunar.

Avaya Aura® Conferencing yalnızca ses için ya da ses, video ve web konferansın entegre bir kombinasyonu olarak kolayca kurulabilir. Avaya’nın Tümleşik İletişim uygulamalarına ve üçüncü partilere olan entegrasyonu, kullanıcıların konferans kontrolünü artırmak için tanıdık masaüstü uygulamalarını ve arayüzlerini kullanmalarını sağlar.

Zengin gerçek zamanlı konferans ve işbirliği özellikleri çalışanların daha verimli olmalarına yardımcı olur. Avaya Aura Conferencing sesli konferans, web konferans, belge tabanlı uyum ve masaüstü ve uygulamaların paylaşımı gibi imkanlar sunar. Video tabanlı web konferans, slayt gösterileri ve belge tabanlı uyum, masaüstü ve uygulamaların paylaşımı ve video akışı sunar.

Dış konferans ile igili masrafları ortadan kaldıran Avaya Aura Conferencing şirketlerin maliyetlerini düşürmelerine ve hızlı bir yatırım geri dönüşü (ROI) sağlamalarına yardımcı olur.

Teknik Özellikler
2018 Empatel Telekom Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. , Tüm Hakları Saklıdır.